Szybki kontakt
Tel. 885 310 618
Tel. 887 882 000

pon-pt 08:00 - 16:00

Zostaw numer - oddzwonimy

poradnik sklepu hypo

Serwis Omnigena

W przypadku uzasadnionych reklamacji, serwis firmy Omnigena naprawia urządzenie bezpłatnie, a transport sprzętu do głównego serwisu jest na koszt producenta.

Dokumenty, uprawniające do zgłoszenia reklamacji:

  • karta gwarancyjna (koniecznie z wpisaną datą sprzedaży, czytelnym oznaczeniem sprzedawcy oraz numerem produkcyjnym urządzenia)
  •  dowód zakupu (paragon fiskalny lub faktura)

Karta gwarancyjna jest niezbędna do zidentyfikowania urządzenia oraz dokonania wpisu o naprawie. Dowód zakupu jest konieczny do potwierdzenia płatności za towar oraz do weryfikacji daty zakupu.

Razem z wyżej wymienionymi dokumentami należy załączyć dane kontaktowe (adres, telefon, fax, e-mail )osoby zgłaszającej reklamację oraz adres, na jaki ma być zwrócone urządzenie. Warto dodać krótki opis objawów uszkodzenia i okoliczności w jakich się pojawiły. Taki opis pomaga w weryfikacji przyczyn uszkodzenia. Firma Omnigena posiada dobrze prosperujący system serwisu gwarancyjnego.

Zachęcamy, aby dostarczyć uszkodzone urządzenie osobiście do serwisu producenta, gdyż każda reklamacja złożona osobiście od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 zostanie rozpatrzona od razu.

Święcice,
05-860 Płochocin
ul. Pozytywki 7
serwis (22) 722-49-77 (tylko gwarancyjny)

Jak wysłać reklamację ?

Aby wysłać reklamację do serwisu na koszt producenta, należy skontaktować się z najbliższym oddziałem firmy spedycyjnej DB Schenker. Przy składaniu zlecenia przewozu paczki

należy podać nazwę Omnigena oraz numer nip: 534 20 16 254.

Adres do wysyłki reklamowanego sprzętu:

Omnigena,
Święcice,
ul. Pozytywki 7
05-860 Płochocin

Urządzenie, które chcemy wysłać, należy opróżnić z wody i zapakować w karton, koniecznie zabezpieczając je przed uszkodzeniem. Najlepiej obłożyć sprzęt styropianem lub miękkim tworzywem (np. folią lub gazetami). W przypadku gdy uszkodzona została tylko część hydrofrowu (np. pompa lub zbiornik)zalecamy zdemontować sprzęt (poprzez odkręcenie dwóch śrub mocujących pompę do podstawy zbiornika oraz końcówkę węża antywibracyjnego) i wysłanie do reklamacji jedynie zbiornika lub pompy z osprzętem i wężem. Do paczki należy włożyć kartę gwarancyjną oraz dowód zakupu.

Copyright 2018