Automatyczne nawadnianie darmowy projekt

Jako firma posiadająca bogate doświadczenie w automatycznych systemach nawodnieniowych, staramy wyróżnić się wśród konkurencji i w naszej firmie wygląda to następująco.

Projekt nawadnianie ogrodu i kosztorys wykonujemy całkowicie za darmo bez zobowiązań. Oczywiście zajmuje to sporo czasu, bo projekty wykonujemy w profesjonalnym programie. Staramy się, aby nasza oferta była najciekawszą, aby klient zdecydował się na zakup właśnie u nas - 99% klientów zamawia u nas nawadnianie.

Otrzymujesz dwie wyceny - pierwsza wycena zaprojektowana jest na częściach najwyższej jakości (ale w bardzo atrakcyjnych cenach) oraz darmowy projekt nawadniania. Druga wycena - na częściach średniej jakości (w bardzo konkurencyjnych cenach) oraz darmowy projekt nawadniania.

Po zakupie otrzymujesz dostęp do filmu nagranego przez naszą firmę. Film instruktażowy, jak samemu zmontować nawadnianie - Posiłkując się wiedzą z filmu, każdy poradzi sobie z montażem i nie popełni żadnego błędu.

Poza tym otrzymujesz pełną instrukcje w PDF dotyczącą regulacji zraszaczy turbinowych.

Do prawidłowego przygotowania projektu potrzebujemy:
- plan działki w skali z naniesionymi wszystkimi szczegółami (kostka, rabata, rośliny, piaskownice huśtawki itd.)
(bardzo ważne, aby rysunek był w skali, bo tylko wtedy projekt będzie miał odzwierciedlenie w rzeczywistości);
- proszę napisać, czy zasilenie wodą będzie z pompy czy z sieci miejskiej. Jeśli z pompy, proszę podać model, jeśli zaś z sieci wodociągowej, proszę podać informację w ile sekund napełnia się 10-litrowe wiadro.

Zamawiam darmowy projekt nawadniania

Wypełnij poniższy formularz, aby złożyć zamówienie


Proszę przesłać plan działki (koniecznie w skali, lub zdjęcie z drona bądź screen z mapy zaciągniętej z portalu: http://mapy.geoportal.gov.pl/imap/?gpmap=gp0). Na planie proszę zaznaczyć wymiar abym mógł ,,złapać skalę.

Jeżeli możliwe mile widziane zdjęcie, jak wygląda wyprowadzenie wody (czy to ze studni, czy z sieci miejskiej, jaka średnica i zaznaczyć na rysunku położenie)

Mile widziane dodatkowe zdjęcia działki z balkonu lub okna, abym mógł rozeznać się w ogrodzie i aby łatwiej mi było zaprojektować system miły dla oka.

Mile widziane dodatkowe zdjęcia działki z balkonu lub okna, abym mógł rozeznać się w ogrodzie i aby łatwiej mi było zaprojektować system miły dla oka.
Proszę napisać, czy zasilenie wodą będzie z pompy czy z sieci miejskiej. Jeśli z pompy, proszę podać model, jeśli zaś z sieci wodociągowej, proszę podać informację w ile sekund napełnia się 10-litrowe wiadro.

captcha