Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w ciągu 24 godzin
- wydajność max: 150 l/m
- moc silnika: 620 W
Sololift2 WC-3 to wysokiej jakości agregat, o małych rozmiarach, wyposażony w rozdrabniacz.
Przeznaczony jest do odprowadzania nieczystości, z zawartością odchodów, najczęściej w gospodarstwach domowych.
Model ten ma szereg zalet. Należy do nich m.in. trwała i niezawodna konstrukcja. Silnik jednofazowy, o mocy 620 W, zasilający mechanizm pompy zapewnia niezawodność, nawet w przypadku dostania się do toalety środków higieny osobistej, trudnych do zniszczenia.
łatwą instalacją umożliwia adapter, który obraca się w zakresie 360 stopni, dzięki czemu urządzenie może odprowadzań ścieki w kierunku poziomym, jak i pionowym. Jest to duże ułatwienie przy montażu i demontażu, w szczególności w ograniczonej przestrzeni. Adapter wyposażony jest zawór zwrotny, który zabezpiecza przed przepływem wstecznym.
Dużym atutem tego urządzenia jest funkcja manualnego odblokowywania, dzięki czemu nie musimy demontować konstrukcji. Wystarczy tylko np. za pomocą wkrętarki obrócić wałek silnika, wprowadzając ją przez otwór, ukryty pod korkiem na pokrywie.
Agregat wyposażony jest w uchwyty, służące do zamocowania urządzenia do podłoża. Konserwacja urządzenia jest łatwa, ponieważ elementy takie jak łącznik ciśnieniowy i silnik, nie mają kontaktu ze ściekami, znajdującymi się w zbiorniku. Ponadto agregat posiada specjalne złącze, przeznaczone dla alarmu, który będzie informował o awarii. Gdy zajdzie taka potrzeba, możemy w łatwy sposób opróżnić zbiornik, poprzez króciec odpływowy, do którego należy dołączyć wąż, ułatwiający odpływ.
Przeznaczenie
Przedstawiony agregat Sololift2 WC-3 jest przeznaczony do pracy w toaletach, z muszlami WC, z rezerwuarami o pojemności od 4 do 9 litrów. Montuje się go bezpośrednio za sedesem. Agregat zostać stworzony do przepompowywania nieczystości, zawierających fekalia i papier toaletowy, a także ścieków z pryszniców, umywalek i wanien.
Najczęściej wykorzystuje się w go w gospodarstwach domowych, gdzie nie ma możliwości podłączenia do kanalizacji oraz uniemożliwione jest grawitacyjne odprowadzanie ścieków. Pompo-rozdrabniacz wyposażony zostać w udoskonalony filtr węglowy, zapewniający lepszą filtracją, bez konieczności stosowania dodatkowych filtrów.
Sololift2 WC-3 to wysokiej klasy agregat, który oferuje niezawodność i wysoką skuteczności.
Zestaw pompa SM3,02 230V HYDRO-VACUUM zbiornik 150l ocynkowany + osprzęt SM3.02