Belardi

Jeden z największych w europie producentów pomp głębinowych. Belardi a inaczej Meccanica Industriale powstała jako firma rodzinna w 1962 roku we Włoszech. Jest to owoc wieloletniego doświadczenia w produkcji bardzo zaawansowanych urządzeń. Zajmują się głównie produkcją pomp 4' i 6' od roku 1980 i od tej pory są jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów pomp na świecie. Cechą wyróżniającą firmę spośród innych producentów jest to, że kładą bardzo mocny nacisk na jakość swoich produktów.

Z ogólnodostępnych statystyk sprzedaży, nasi klienci najczęściej wybierają 4' pompy z rodziny 4H oraz 4R, które charakteryzują się wyjątkowo wysoką tolerancją na piasek, który bardzo często znajduje się w pompowanej wodzie. Cechą wyróżniającą jest to, że mogą tłoczyć wodę o zanieczyszczeniu do 150 g/m3. Jest to jeden z lepszych wyników wśród pomp dostępnych na rynku.

Korpus takiej pompy jest wykonany ze stali nierdzewnej, wirniki oraz dyfuzory i ich pokrywa z udaroodpornego norylu, tuleje wirnika i wał z wzmacianiej stali nierdzewnej. Producent zastosował także nową technologię ochrony kabla zasilającego przed uszkodzeniem.
Kabel montowany jest w stalową osłonę. Hydraulika tych pomp odznacza się bardzo długą żywotnością. Najczęściej pompy te kupują klienci, którzy wyznają zasadę zakupu raz a dobrze.

Pompy te występują z silnikami jednofazowymi a także trójfazowymi. Zazwyczaj klienci decydują się na zakup pomp z silnikami polskimi Omnigeny, ale zdarza się też wybór oryginalnych włoskich silników SUMOTO. Jest to droższe rozwiązanie, ale te silniki są najlepszymi na świecie. Silniki obu tych firm są odporne na zmiany parametrów prądu. Olej zapewnia także pełne smarowanie ułożyskowania silnika, co zapewnia użytkownikowi wieloletnią, bezobsługową pracę. Jeżeli nie wiesz który model wybrać do twojej studni zadzwoń lub napisz do firmy HYPO, nasi specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiednią pompę.