IBO Dambat

FirmIBO Dambat logoa Dambat została utworzona w roku '99, i od początku swojej działalności zajmuje się profesjonalną techniką pompową.
Produkuje a także sprzedaje hurtowo hydrofory, oraz pompy do wody. Kierownictwo firmy ma ponad 20-letnie doświadczenie na międzynarodowych rynkach. Od prawie 15 lat w Europie sprzedawane są produkty pod marką IBO. Przedsiębiorstwo posiada profesjonalny serwis gwarancyjny, w którym można nabyć części do wszystkich oferowanych pomp i hydroforów.

Firma z roku na rok poszerza swój asortyment, dzięki czemu ma bardzo duży wybór pomp zarówno głębinowych, zatapialnych jak i obiegowych dla przemysłu, rolnictwa, czy zwykłego odbiorcy. Jednym z większych pośredników produktów IBO na rynku jest HYPO, które jako jedno z nielicznych przedsiębiorstw posiada pełen asortyment tej firmy.

Przedsiębiorstwo to wyróżnia się wśród konkurencji tym, że posiada w swojej ofercie pompy głębinowe o antypiaskowej konstrukcji. Urządzenia te dzięki temu, że mogą pompować wodę z 5% zawartością piasku i mają bardzo atrakcyjną cenę cieszą się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku.

Warto w tym miejscu wspomnieć także o nowo wprowadzonych na rynek pompach głębinowych typu 4SP. Ich cechą charakterystyczną są metalowe wirniki oraz dyfuzory. Szybko zdobyły one duże uznanie użytkowników, ponieważ wraz z atrakcyjną ceną zestawiono dobrą jakość wykonania.
Seria 4SP znajduje zastosowanie w studni o minimalnej średnicy 4''. Są one dostępne w różnych mocach które dostosowane są do potrzeb użytkownika. Nierdzewna konstrukcja zapewnia użytkowników o długotrwałej, bezawaryjnej pracy.
Dużym zainteresowaniem cieszą się również pompy do nieczystości z serii SWQ. Wyjątkowy jest model SWQ 15-7-1,1 nie jest to najtańsze rozwiązanie, ale niezwykle trwałe i w danym przedziale cenowym najlepsze, gdyż posiada bardzo trwałą wzmacnianą konstrukcję obudowaną stalą nierdzewną.