Hypo

Firma HYPO została założona w 1997 roku. Jesteśmy wyspecjalizowaną załogą w sprzedaży, pomp ,hydroforów i akcesoriów instalacyjnych. Naszą specjalnością jest profesjonalne doradztwo w zakresie pomp wodnych, pomp głębinowych, hydroforów, systemów nawadniania, jak i doboru całego osprzętu.

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz hurtowych. Mamy duże grono odbiorców wśród studniarzy i monterów.

Do naszej oferty należą m.in.:

pompy wodne różnych typów (na powierzchniowe, głębinowe, membranowe)zestawy hydroforowe (pompa, zbiornik, osprzęt)
pompy do szamba
pompy do oleju,
pompy ręczne (abisynki, wahadłowe)
systemy nawadniające ogrody (zraszacze, elektrozawory, rury, sterowniki, złączki, itp.)

Zróżnicowana oferta umożliwia nam zaproponowanie Państwu najlepszych rozwiązań, spełniających Państwa oczekiwania. Zawsze stajemy na wysokości zadania, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Dostarczamy urządzenia głównych producentów, uznanych na polskim rynku, posiadających duże doświadczenie w produkcji profesjonalnego sprzętu. Jesteśmy czołowym dystrybutorem marek: Grudnfos, Omnigena, Belardi i wielu innych. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną jak i wysyłkową. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia i błyskawiczną wysyłkę (24 h). Zamówienia można składać za pomocą sklepu internetowe lub telefonicznie.

Na sprzedawane przez nas urządzenia udzielamy gwarancji 24 miesiące. Oferowane ceny w sklepie internetowym są cenami brutto.

Oferujemy produkty, charakteryzujące się najwyższą jakością, w połączeniu z atrakcyjną ceną. Naszym dodatkowym atutem jest serwis doradczy, pogwarancyjny i wsparcie techniczne. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Jeśli mają Państwo pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Oferujemy fachową poradę naszych ekspertów. Oferujemy także darmowe projektowanie systemu nawadniania.

Tysiące zadowolonych klientów to nasza najlepsza referencja.